Hizmetlerimiz

Asber Turizm > Hizmetlerimiz

İş yükünüzü hafifletmek için buradayız

Operasyonel araç kiralama hizmeti, aracın kiralama şirketine ait olduğu, işleten sıfatı ile müşterilerimizin kullanımına sunulan, yakıt, yol, köprü ücretleri dışındaki masraflarını tek bir kira bedeline indirgeyen finansal araç edinim yöntemidir.

Asbertur Filo müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır. İhtiyacınıza göre hizmetleri şekillendirebilir, ihtiyacınız olmayan hizmete daha fazla ödemek zorunda kalmazsınız. Örneğin lastik değişim kilometresini, kasko tipini, hasar onarımı ve bakım sırasında size verilecek yedek araç segmentini kendiniz belirleyip ihtiyacınıza göre teklif alabilirsiniz.

2019 yılı itibari ile Karayolları Taşıma Yönetmeliği’nde yapılan değişiklik kapsamında, hafif ticari araç kiralamak isteyen müşterilerimiz artık Asbertur Filo’nun üstün hizmetlerinden faydalanabileceklerdir. Asbertur Filo olarak, ihtiyacınıza uygun hafif ticari araç filonuzu en iyi teklifler ve hizmetle oluşturmak için yanınızdayız!

opkir

Geniş araç havuzumuz sayesinde müşterilerimizin her türden araç ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Daha fazla oku
vipkir

Yüksek güvenlikli VIP transfer hizmeti sayesinde; müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatılarak kurumsal imajlarının güçlendirilmesine katkı sağlanmaktadır.

Daha fazla oku
dilekir

Dilediğiniz tarihte dilediğiniz araçları kiralayabilir, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde ASBER farkı ile karşılayabilirisiniz.

Daha fazla oku
Asian woman fastening seat belt in the car, safety concept

ASBER müşterileri, güvenli sürüş eğitimlerini tamamlayarak trafikte tüm paydaşların güvenliğini düşünerek hareket eder.

Daha fazla oku
callcenter

Türkiye’nin her noktasından 7 gün 24 saat 0212 813 66 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla oku
yy

Kullanımınızdaki araçların kaza-hasar veya arıza hallerinde, Türkiye genelinde yol yardım hizmetini 7/24 sağlamaktayız.

Daha fazla oku
servis

ASBER müşterileri anlaşmalı servis noktalarımızdan en uygun olanı seçerek bakım işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Daha fazla oku
Car accident on road, automobile crash, nobody. Broken automobile or damaged vehicle, auto collision on highway

ASBER’in geniş anlaşmalı servis ağı ile hasarlarınız, işleriniz kesintiye uğramadan çözülür.

Daha fazla oku
last

Lastik talebi formunu doldurarak ve müşteri hizmetlerimizin desteği ile lastik değişim, saklama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla oku

Kiralar unutursunuz...

Araç satın alırken beraberinde getirdiği tüm operasyonel ve finansal süreçler sizin tarafınızdan yürütülürken filo kiralamada süreçlerin tamamı ASBER’in uzman ekibi tarafından yürütülür.

Sürprizlerle karşılaşmazsınız

Araç ile birlikte tüm diğer giderle; MTV, sigorta, kasko, HGS, bakım onarım, kasko, vergi, lastik gibi giderler kira içerisine sabitlenir. Böylece bütçe dışı maliyet kalemlerin oluşmasını ortadan kaldırırsınız.

Sürüş Güvenliği

Asbertur Filo sürüş güvenliği programı çerçevesinde sürüş yetkinliği ve güvenli sürüş teknikleri eğitimleri ile sürücünün daha güvenli olması sağlanmaktadır.

VIP Hizmetler

Yüksek güvenlikli VIP transfer hizmeti sayesinde; misafir ve müşterilere ilk andan itibaren mükemmel bir deneyim yaşatılarak kurumsal imajlarının güçlendirilmesine katkı sağlanmaktadır.

7/24 Destek

Müşteri araçlarındaki her türlü problem için destek hattımız kanalı ile araçlarının bulunduğu konuma en yakın servis yönlendirilerek tüm süreçler takip edilmektedir.