Kurumsal

Asber Turizm > Kurumsal

Biz Kimiz?

2016 yılında başladığımız filo araç kiralama serüvenine bugün hedeflerimizi büyüterek, hız kesmeden devam ediyoruz.  Kurumsal çözümlerimizi arttırarak her geçen gün referans listemizi genişletmeye devam etmekteyiz.

İlk yola çıkışımız, Türkiye’nin dünya çapındaki projelerinde binek, ticari, hafif ticari ve iş makinası tedarikleri yapmaktı, bugün geldiğimiz noktada ise sadece araç kiralamıyor; aynı zamanda bu projelerin vazgeçilmez bir parçası ve çözüm ortağı oluyoruz.

Henüz gerçekleştirmek istediklerimizin çok başındayız. İnşaat, altyapı, üstyapı, enerji, sağlık, savunma sanayi, uluslararası hava yolu ve karayolu taşımacılığı, güvenlik alanlarında bir çok müşterimize partner olmaktan dolayı gururluyuz.

Misyon & Vizyon

  • Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst seviyede tutmak
  • Mutlu çalışanlarla başarılarımızı arttırmak
  • Süreçlerle yönetim ve sürekli iyileştirmeyi çalışma felsefesi olarak benimsemek
  • Tedarikçilerimizin hizmet kalitesini sürekli arttırmak
  • Hizmet standartlarımızı sürekli iyileştirir, bu kapsamda süreçlerimizi etkinlik ve verimlilik ilkesi ile yönetiriz.
  • Süreçlerimizi, teknolojik gelişmeler ile optimize ederek yenilenmeyi destekleriz.
  • Kurumsal risklerimizi periyodik olarak ele alır, önceliklendirir ve gerekli önlem ve kontrolleri uygularız.
  • Çalışanlarımıza bilgi, beceri, eğitim ve değişim yönünde liderlik ederek, sürekli gelişimini hedefleriz.

Çözüm Ortaklarımız

Sık Sorulan Sorular

Dilediğiniz tarihte dilediğiniz araçları kiralayabilir, ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde ASBER farkı ile karşılayabilirisiniz.

Araçları sözleşme gereği firmada çalışan SGK’li personel kullandırabilir. Bu nedenle başkasına kullandıramaz, kiraya veremezsiniz.

Özellikle yapılacak hizmet anlaşmasına bağlı olarak araçlar için Türkiye genelinde 7/24 yol yardım hizmetleri, bakım, onarım, geçici araç temini, lastik yönetimi, HGS yönetimi, yakıt yönetimi (kurumsal için bu), raporlama ve sigorta hizmetleri sunulmaktadır.

Kullanmış olacağınız araca ait muayene ücretleri ve tüm vergiler ASBER tarafından ödenmektedir. Sizlere bu konu ile ilgili herhangi bir ücret yansıması olmayacaktır

Halen merak ettikleriniz mi var?

ASBER, geniş araç yelpazesi ile müşterilerine farklı seçim imkanları sunar.